+90 (312) 468 00 70 info@orc.com.tr

Hakkımızda

ORC Grup İnş. Ltd. Şti. 1974 yılından bu yana PIRIL İNŞ. LTD. ŞTİ ve RANTAŞ A.Ş. gibi firmalarda kurucu ortaklık ve yöneticilik görevlerini yerine getiren 40 yılı aşkın tecrübeli ortaklar tarafından, inşaat, taahhüt ve danışmanlık işleri yapmak amacıyla kurulmuştur.

1974 yılından bu yana Üniversitelerin Fakülte Binaları, değişik sektörlere ait Fabrika İnşaatları, Büyük ve Küçük Sanayi Siteleri, Hastaneler, Bankaların Şube ve Lojman Binaları, KuruluşlarınGenel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü İnşaatları, Turizm Yatırımlarına yönelik inşaatlar gibi hizmetleri başarı ile tamamlamış bulunan şirketimiz birçok kişi, kurum ve kuruluşla ortaklık ve işbirliği yapmıştır.

Sektördeki ve dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alternatif bir iş anlayışı sunan ORC Grup, uzman kadrosu ve eğitimli çalışanlarıyla, huzur ve güven esasına dayalı bir çalışma tarzı benimsemiştir.

Günün koşulları ve müşteri beklentileri dikkate alınarak sunulan hizmetlerde, çevrenin korunması ve iş güvenliğinin sağlanması büyük önem taşımakta, proje ve uygulama hizmetlerini yürütürken, sosyal sorumluluk ve çevrenin korunması bilinciyle hareket edilmektedir.

Benimsemiş olduğu yenilikçi çizgiden ayrılmadan çalışmalarına devam eden şirketimiz, bilgi birikimi ve tecrübelerini genç kadraolara aktarak günümüzün gereklerini teknolojik ve ekonomik açıdan yerine getirmenin gururunu yaşamakta ve bugüne kadar sürdürdüğü ilke ve prensiplerini, çizgisinden ayrılmadan geleceğe taşımayı hedeflemektedir.